Darmowa dostawa od 250,00 PLN

Aktualności

Nowe zestawy! Zakwas z buraka 9 sztuk + 1 gratis!
Już są dostępne nowe zestawy, w których zamówicie zakwas z buraka oraz soki z kiszonych buraków, kapusty i ogórków w pakiecie 10 sztuk, w tym 1 gratis. Czyli dostajesz 10 butelek, a płacisz za 9. Wszystko po to, abyście mogli robić zapasy w celu budowania odporności, bo sezon chorobowy za pasem!
Czytaj więcej
Wohoo! Otrzymaliśmy Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia Dr Ewy Dąbrowskiej!
Od dziś zamówisz u nas produkty zgodne z Dietą Dr Ewy Dąbrowskiej, której kiszonki, a szczególnie zakwas z buraka jest bardzo ważnym elementem. Informację o tym, że produkt jest zgodny z Dietą znajdziesz w jego opisie.
Zostań naszym partnerem!
Prowadzisz sklep lub punkt gastro? Świetnie - od dziś możesz zacząć z nami współprace na warunkach b2b, kupując na preferencyjnych warunkach i wprowadzając nasze produkty do swojej oferty! Zarejestruj się już teraz.
Czytaj więcej
Piszą o nas... ponownie.
Tym razem rozmawialiśy z portalem SadyOgrody.pl, a artykuł na ich stronie pojawił się dosłownie parę godzin temu. Zapraszamy do lektury - tekst jest dość krótki i bardzo rzeczowy!
Czytaj więcej
A może shota?
Poszerzyliśmy naszą ofertę zdrowych surowych vege-shotów. Te same sprawdzone i uwielbiane przez Was smaki teraz również w większych butelkach. Sprawdźcie!
Czytaj więcej
Teraz zapłacisz u nas PayPalem!
Zmieniamy się dla Was! Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym - po Waszych licznych prośbach - włączyliśmy w naszym sklepie możliwość płatności PayPalem. Płatność taka pozwala na opłacenie zamówienia w dowolnej walucie i przy użyciu wielu różnorodnych kart kredytowych. Przetestujcie sami!
Czytaj więcej
Piszą o nas!
"Historia ich kiszonego biznesu sięga blisko 30 lat, kiedy tato naszego dzisiejszego bohatera uruchomił ze swoim bratem hurtownię warzyw i owoców. Zaczynali w 36-metrowym lokalu, gdzie odbywała się cała produkcja." - takimi słowami zaczyna się artykuł, jaki właśnie ukazał się o nas na portalu mambiznes.pl!
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 4973 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-07
Kapusta pyszna jak u mamy.
2023-12-06
Polecam!
pixel